Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Mahulena, zítra: Romana

 

#

KURZY S KVĚTINAMI – aneb když se chce, všechno jde

 

Znáte ten pocit, kdy chcete vyzkoušet a vytvořit něco nového, ale nevíte jak začít? Máte představu, jak by měla vypadat dekorace na Vašem jídelním stole, ale nemáte na ni materiál? Baví Vás kreativně tvořit, ale nemáte k tomu potřebné prostory, nebo jen nechcete uklízet vzniklý nepořádek? S tím vším Vám dokážeme pomoci.

Pro všechny příznivce květin a květinových výrobků, pro všechny kutily, tvořílky a nadšence, jsme rozšířili sortiment poskytovaných služeb o pořádání kurzů a workshopů. V našem květinovém ateliéru jsou vítány skupiny, ale i jednotlivci. Jednotným tématem a obsahem kurzů jsou květiny a práce s květinami pod dohledem zkušené floristky. Svým zákazníkům chceme věnovat maximální pozornost a péči, a proto je kapacita kurzů omezena maximálně na 6 účastníků. I z tohoto důvodu jsou kurzy vhodné především pro začátečníky.

 

#

Aby nebyl zajíc v pytli

- aneb co zahrnuje cena kurzu:

  • Květiny
  • Floristický materiál
  • Zapůjčení pracovního náčiní
  • Nealko nápoje

V průběhu semináře máte k dispozici odborný personál, který dohlíží na správnou techniku a je připraven zodpovědět Vaše dotazy, a nebojte se, žádná otázka není hloupá. Budete moci nahlédnout do odborné literatury, nebo se inspirovat v zajímavých knihách a časopisech. Doporučujeme si sebou vzít tašku či krabici, protož všechny Vámi vytvořené výrobky (kytice, věnečky, svícny atd.) si odnášíte domů.

Všechny kurzy se konají v květinovém ateliéru ROZÁLIE v ulici U Černé věže 18 v Českých Budějovicích. Prostory ateliéru se nacházejí v přízemí, ve dvoře historického domu.

Rezervace kurzu

Termín kurzu je možné si předem zarezervovat. Termín Vám bude rezervován po zaplacení 50% z ceny kurzu buď osobně na prodejně, nebo bankovním převodem na číslo účtu: 269517379/0300. Jako variabilní symbol uveďte termín kurzu (DD/MM) a do zprávy napište jméno účastníka. Záloha je nevratná. V případě zrušení kurzu ze strany květinového ateliéru, Vám bude záloha vrácena v plné výši, jako omluvu získáte slevu 15% na jiný kurz.

Kurz jako dárek

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na skupinový, či individuální kurz tvoření s květinami. Poukaz může být směřován jak na konkrétní kurz, tak i na hodnotu dle objednatele. Dárkové poukazy můžete zakoupit na provozovnách květinového ateliéru, nebo si jej můžete objednat telefonicky popřípadě e-mailem (viz. kontakty).

NABÍDKA KURZŮ A SEMINÁŘŮ

#Dárková kytice 

Seznámíme Vás se základy vazby kytic, přiblížíte si techniku vázání a naučíte se principy designu kytic. Na příkladu dvou kytic si ukážeme, na co si dávat při vazbě pozor a čemu se vyvarovat.

Cena kurzu: 990 Kč včetně DPH

#Dekorace ze sušených květin 

Seznámíme Vás se základy aranžování sušených květin. Ukážeme Vám jaké potřebujete mít floristické pomůcky a nářadí, poradíme jak a které květiny sušit a jak o ně dále pečovat.

Cena kurzu: 990 Kč včetně DPH

#Květinové aranžmá 

Seznámíme Vás se základy aranžování květin, jaké je potřeba mít floristické pomůcky a nářadí. Povíme si jak nejlépe pečovat o řezané květiny, kde čerpat inspiraci a odborné informace. Předmětem kurzu je vytvoření květinového aranžmá na stůl.

Pokud jste kreativní a baví Vás práce s květinami, je tento kurz vhodnou příležitostí právě pro Vás.

Cena kurzu: 990 Kč včetně DPH

TERMÍNY KVĚTINOVÝCH KURZŮ

  Omlouváme se, ale v současné chvíli nejsou plánovány žádné termíny.