Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Radomír, zítra: Prokop
Datum zveřejnění: 02.02.2017
Nově zajišťujeme balonkovou výzdobu

 

V loňkém roce jsme byli osloveni naším obchodním partnerem, který organizuje společenské akce, za účelem dodávání květin pro maturanty a vyučující na maturitní plesy. Naše spolupráce se za nedlouho rozrostla do rozměrů, kdy pro maturanty zajišťujeme nejen květiny a květinovou výzdobu, ale také nově výzdobu z balonků. Absolvovali jsme školení a následně jsme se vrhli do prvních realizací. Práce s balonky je stejně jako s květinami velmi kreativní a to nás prostě baví. Můžete si vybrat z mnoha barev, odstínů, tvarů, ale také velikostí balonků. Jejich kombinace vytvářejí různé efekty. Svatebčanům nabízíme romantické vypouštění heliových balonků s přáníčkšm pro novomanžele. Balonky jsou důkazem toho, že v nápaditosti a kreativitě se meze nekladou.

Jak si můžete objednat balonkovou výzdobu?  

Preferujeme osobní kontakt, kdy nás můžete navštívit na naší provozovně v Chelčického ulici 126/2 v Českých Budějovicích. Kontaktovat nás můžete také telefonicky na čísle +420 386 357 920 nebo +420 607 621 173 nebo pište na e-mail: info@rozaliekvetiny.cz. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Těšíme se na Váše a objednávky.