Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Miluše, zítra: Dominik

 

#

KURZY S KVĚTINAMI – aneb když se chce, všechno jde

 

Znáte ten pocit, kdy chcete vyzkoušet a vytvořit něco nového, ale nevíte jak začít? Máte představu, jak by měla vypadat dekorace na Vašem jídelním stole, ale nemáte na ni materiál? Baví Vás kreativně tvořit, ale nemáte k tomu potřebné prostory, nebo jen nechcete uklízet vzniklý nepořádek? S tím vším Vám dokážeme pomoci.

Pro všechny příznivce květin a květinových výrobků, pro všechny kutily, tvořílky a nadšence, jsme rozšířili sortiment poskytovaných služeb o pořádání kurzů a workshopů. V našem květinovém ateliéru jsou vítány skupiny, ale i jednotlivci. Jednotným tématem a obsahem kurzů jsou květiny a práce s květinami pod dohledem zkušené floristky. Svým zákazníkům chceme věnovat maximální pozornost a péči, a proto je kapacita kurzů omezena maximálně na 6 účastníků. I z tohoto důvodu jsou kurzy vhodné především pro začátečníky.

 

#

Aby nebyl zajíc v pytli

- aneb co zahrnuje cena kurzu:

  • Květiny
  • Floristický materiál
  • Zapůjčení pracovního náčiní
  • Nealko nápoje

V průběhu semináře máte k dispozici odborný personál, který dohlíží na správnou techniku a je připraven zodpovědět Vaše dotazy, a nebojte se, žádná otázka není hloupá. Budete moci nahlédnout do odborné literatury, nebo se inspirovat v zajímavých knihách a časopisech. Doporučujeme si sebou vzít tašku či krabici, protož všechny Vámi vytvořené výrobky (kytice, věnečky, svícny atd.) si odnášíte domů.Rezervace kurzu

Termín kurzu je možné si předem zarezervovat. Termín Vám bude rezervován po zaplacení 50% z ceny kurzu buď osobně na prodejně, nebo bankovním převodem na číslo účtu: 269517379/0300. Jako variabilní symbol uveďte termín kurzu (DD/MM) a do zprávy napište jméno účastníka. Záloha je nevratná. V případě zrušení kurzu ze strany květinového ateliéru, Vám bude záloha vrácena v plné výši, jako omluvu získáte slevu 15% na jiný kurz.

Kurz jako dárek

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na skupinový, či individuální kurz tvoření s květinami. Poukaz může být směřován jak na konkrétní kurz, tak i na hodnotu dle objednatele. Dárkové poukazy můžete zakoupit na provozovnách květinového ateliéru, nebo si jej můžete objednat telefonicky popřípadě e-mailem (viz. kontakty).

NABÍDKA KURZŮ A SEMINÁŘŮ

#Dárková kytice 

Seznámíme Vás se základy vazby kytic, přiblížíte si techniku vázání a naučíte se principy designu kytic. Na příkladu dvou kytic si ukážeme, na co si dávat při vazbě pozor a čemu se vyvarovat.

Cena kurzu: 990 Kč včetně DPH

#Dekorace ze sušených květin 

Seznámíme Vás se základy aranžování sušených květin. Ukážeme Vám jaké potřebujete mít floristické pomůcky a nářadí, poradíme jak a které květiny sušit a jak o ně dále pečovat.

Cena kurzu: 990 Kč včetně DPH

#Květinové aranžmá 

Seznámíme Vás se základy aranžování květin, jaké je potřeba mít floristické pomůcky a nářadí. Povíme si jak nejlépe pečovat o řezané květiny, kde čerpat inspiraci a odborné informace. Předmětem kurzu je vytvoření květinového aranžmá na stůl.

Pokud jste kreativní a baví Vás práce s květinami, je tento kurz vhodnou příležitostí právě pro Vás.

Cena kurzu: 990 Kč včetně DPH

TERMÍNY KVĚTINOVÝCH KURZŮ

  Omlouváme se, ale v současné chvíli nejsou plánovány žádné termíny.