Svátek slaví: Libor, zítra: Kristýna

 

Zavolejte

Objednejte svým blízkým čerstvé řezané květiny. Darujte radost, vůní osvěžte Den matek, vztah a nebo láskyplný Valentýn.

 

Klik a voláte +420 387 982 372

 

Pokud zrovna nemůžete telefonovat, využijte náš kontaktní formulář a popište Vaší představu ideální květiny. Zanechte číslo, datum a čas, my se Vám pro dokončení objednávky v daném termínu ozveme.

 

Připravíme Vám vázané kytice ze sezónních květin, ale i kytice netradiční - například přidáním zeleniny, uzenářských výrobků, cukrovinek nebo čokolády.

 

 

Před doručením Vám pošleme fotografii vázané kytice a budeme Vás také informovat o jejím převzetí.

 

Platba

  • Osobně hotovostí v květinářství Rozálie.
  • Bezhotovostním převodem na účet 000000-0263782147 / 0300. Pro urychlení rozvozu květin pošlete emailem potvrzení o transakci (převodu).
  • Minimální hodnota kytice je 500,- Kč.

 

Klik a voláte +420 387 982 372

 

 

Tutorial - obdarovaná má radost. Tutorial - Floristka odpovídá. Tutorial - telefonuje zákazník. Tutorial - Jak objednat rozvoz květin?

Při objednávce nad 1000,- Kč doručujeme květiny v katastru Českých Budějovic zdarma. Při nižší hodnotě objednávky je účtována doprava po Českých Budějovicích v hodnotě 150,- Kč. 

Mimo České Budějovice za rozvoz květin zaplatíte 25 Kč za načatý kilometr jízdy od květinářství Rozálie k Vám a zpět.

Vázaná kytice bude obdarovanému předána usměvavým kurýrem.

 

 

 

 

Neváhejte nám napsat!

Popište svou ideální květinu. Společně ji pak uvážeme a doručíme.

 
* Tyto položky jsou povinné

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

 

KLADEME DŮRAZ NA SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA


Bernasovi

Bernasovi

Dobrý večer, paní Hanko, mockrát Vám ještě jednou děkujeme za překrásnou výzdobu a především za Váš přístup a ochotu. Moc si toho vážíme.

Lucie Čermáková

Lucie Čermáková

Velice milá a ochotná majitelka, stejně tak personál. V květinářství jsem objednávala svatební kytici, korsáže, náramek na ruku a hřebínky do vlasů.

Simona Janů

Simona Janů

Bez objednání jsme si nechali uvázat dvě drobné kytice. Slečna milá a ochotná, poradila co k sobě ladí, aby to splňovalo naše představy :)

Adéla Tlapová

Adéla Tlapová

Sháněla jsem květinářství, kde by mi byli schopní v pátek objednat 92 růží pro prababičku. Jela jsem jí popřát osobně až ze Švýcarska.

Klik a voláte +420 387 982 372