Svátek slaví: Libor, zítra: Kristýna

 

Květinářství ROZÁLIE - Výloha provozovny

Historie s ROZÁLIÍ

 

Květinový ateliér ROZÁLIE byl založen v únoru 2014, kdy vznikla příležitost převzít prostory zaběhlého květinářství v Chelčického ulici. Původní myšlenka na vytvoření neobyčejného obchodu s květinami dala základy pro vznik nového květinového ateliéru v Českých Budějovicích.

Než byly otevřeny dveře prvním zákazníkům, prošla provozovna rozsáhlou rekonstrukcí. Chtěli jsme se od původní koncepce odlišit nejen vzhledem provozovny, ale také nabídkou služeb. Od samého začátku se snažíme být blíže k zákazníkovi tím, že většinu našich služeb lze objednat on-line. Květiny každého z nás provázejí po celý život, proto se snažíme našimi službami obsáhnout každou životní událost.

Uvážeme pro Vás květiny na oslavu narozenin, svátků, výročí, nebo jen tak pro radost, či z lásky. Připravíme svatební floristiku dle nejnovějších trendů a vyzdobíme svatbu tak, aby byla nezapomenutelná. Vaši kancelář či administrativní prostor oživíme pokojovými květinami i s následnou péčí. Život však přináší i smutná období, kde květiny hrají také svoji roli, a proto zajišťujeme i smuteční vazbu a dekorace, tak aby naše nabídka byla kompletní.

V roce 2016 jsme se vrhli na výzdobu maturitních plesů, kam dodáváme nejen květiny pro maturanty a učitele, ale také balónkovou výzdobu sálů.

Začátkem roku 2019 byla navázána spolupráce se společností CityExpress v.o.s., která pro nás zajišťuje rozvoz květin po Českých Budějovicích, a to v rámci služby VezemTi.to. Ten samý rok jsme odkoupili květinářství v ulici Kněžská. Provozovna je blíže k hlavnímu náměstí, a tedy i k centru dění, postupně jsme tak do Kněžské ulice přesunuli i původní provozovnu. Nyní se zde na Vás těší naše milé floristky Hanka, Míša a Johanka.

V roce 2023 jsme začali ve spolupráci s COWORKING VŠTE pořádat floristické kurzy. Naučíme vás například vázání květin spojené s určitou událostí, vyrobit si vánoční nebo jarní věnec. Jak na vánoční svícen, valentýnský květinový box, originální dekorace nebo pokojovou zahrádku. Témat připravujeme více, kurzy floristiky budeme postupně přidávat.

 

Online od květinářství ROZÁLIE objednávejte

Kurzy_362.jpg

ROZVOZ KVĚTIN

Potěšte milou Flower boxem

FLOWER BOX

Svatebni_floristika_362.jpg

SVATBY

NAŠI OBCHODNÍ PARTNEŘI

Freshevents.cz - logo

Fleurop.cz - logo

Penzion Kamínek - logo

vezemti.to - logo

Sněz mě - logo

Kadeřnictví Z - logo

Caravan Camp Petráškův Dvůr - logo

Svatba v přírodě - logo

Hotel Růže - logo

Střecha Heaven Gym - logo

SOŠ - logo

Donut s tebou - logo

Andělské makronky - logo

Evee Pralines Selection - logo

Vinařství Schwarz - logo

Svatební tým jižní Čechy

Foodora

Still Production

EmTe Bakery

Novias - Svatební dům

Jihočeská nevěsta

KVĚTINOVÉ FARMY

Krásné kvítí

Jánské kvítí

Kytko farma