Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Miluše, zítra: Dominik

 

#

TEAM ROZÁLIE

 

Květinový ateliér ROZÁLIE byl založen v únoru 2014, kdy vznikla příležitost převzít prostory zaběhlého klasického květinářství. Původní myšlenka na vytvoření neobyčejného obchodu s květinami dala základy pro vznik květinového ateliéru v českobudějovické ulici Chelčického. Předtím, než byly otevřeny dveře prvním zákazníkům, prošla provozovna rozsáhlou rekonstrukcí. Od března roku 2015 fungujeme nově také v ulici U Černé věže v Českých Budějovicích. Nová provozovna nabízí nejen prodejní prostory, ale také zázemí pro pořádání kurzů.

 

hajny386.jpgJOSEF HAJNÝ

Vystudoval energetiku v Plzni, ale protože papírování v zaměstnání zcela neuspokojuje jeho kreativního ducha, rozhodl se svůj volný čas věnovat řízení vlastní společnosti. Pro Rozálii zajišťuje především technickou podporu.

hajna.JPGHANA HAJNÁ

Středoškolskou teorii z oboru zahradnictví si ověřila více jak 7 letou praxí v zahradním centru. Své zkušenosti a znalosti uplatňuje především při poskytování odborného poradenství zákazníkovi. Pro Rozálii vytváří návrhy zahrad a výsadbové plány.

hukickova_386.jpgLUCIE HULIČKOVÁ

Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně vychovala již několik generací zahrad. inženýrů a zahrad. architektů. Lucka je jedním z nich. Jejím koníčkem je však svatební floristika, ve které dosáhla nemalých úspěchů na prestižních soutěžích nejen v rámci studia.

rynesova386.jpgJANA RYNEŠOVÁ

Svět ekonomiky vyměnila za kreativní práci s květinami. Díky zvídavosti a touze vytvářet něco krásného si Jana dokonale osvojila techniku vazby květin. Věnuje se především svatbám a svatební floristice. Účastní se odborných floristických kurzů, aby mohla zákazníkům nabídnout nejmodernější trendy v tomto oboru.

NAŠI OBCHODNÍ PARTNEŘI

komzak295.jpgJAROSLAV KOMZÁK

Životní zkušenosti s prací s koňmi a jejich chovem jsou u Komzáků předávané z generace na generaci. Dopřejte si romantický zážitek při vyjížďce kočárem pod taktovkou opravdového odborníka.

FreshEvents295.jpgFRESH EVENTS.CZ

Nechte se hýčkat týmem profesionálů. Svatbu, večírek, promo akci či nekonvenční team building pro Vás rádi zajistí jak organizačně, tak i z hlediska marketingu a tiskových materiálů. Pro každého klienta hledají originální a jedinečné řešení.

www.freshevents.cz

     FLEUROP.CZ

Fleurop.cz si zakládá na prémiové kvalitě dodávaných kytic. Z toho důvodu pečlivě vybírá každého floristu, se kterým spolupracuje.

Naši floristé vždy dbají na maximální čerstvost použitých květin, na mistrovsky provedenou květinovou vazbu a celkovou krásu vázané kytice. Dovezeme Vám kytici na požadované místo doručení. Květina je předána příjemci v dárkovém balení spolu se vzkazem v zalepené obálce. 

Díky spolupráci s www.fleurop.cz jsme se stali součástí největší floristické sítě světa.

 

www.fleurop.cz

kaminek295.jpgPENZION KAMÍNEK

Samota, klid a příroda. To je to pravé místo pro Vás a Vaší svatbu? Nedaleko města Nové Hrady se uprostřed přírody skrývá stylový jihočeský Penzion Kamínek, který láká k relaxaci a odpočinku.

www.penzion-kaminek.cz