Svátek slaví: Libor, zítra: Kristýna

 

SVATBA3_295.jpg

Svatební výzdoba od ROZÁLIE

Vaše svatba bude dnem plným emocí. My jim svatební výzdobou a dekoracemi dodáme pohádkový nádech. Dovolte nám učinit Vaší svatbu nezapomenutelnou.

Každý svatební pár má své charisma. Osobnost nevěsty však rozhoduje jaká svatební kytice je ta pravá. Přijďte k nám do květinářství Rozálie, společně dodáme Vaší představě ucelený koncept.

 

Chceme pomoct s výzdobou

 

Kontaktujte nás, navrhněte termín setkání. Máte představu o svatebním obřadu, svatební výzdobě? Napište jí. Při osobním setkání Vám rychleji vyjdeme vstříc.

Neradi píšete? Zavolejte na +420 387 982 372, domluvíme se na termínu schůzky ústně.

 

Obsahem svatební floristiky může být 

  • Svatební kytice
  • Svatební brána
  • Svatební tabule
  • Svatební dort
  • Svatební dekorace na auta (motorky, historický autobus, kočár s koňmi)
  • Květinová výzdoba svatebního obřadu, svatební hostiny

 

Květiny dodáváme buď den před svatbou nebo přímo v den svatby.

 

Kytice1_610.jpg

Svatební kytice

Tak jako každá nevěsta je jedinečná, tak i každá kytice je originální. Svatební kytice musí nevěstu nejen doplňovat, ale zároveň podtrhnout její osobnost a povahu. Pro správnou volbu tvaru, barvy a typu svatební kytice je zapotřebí jasná představa o šatech, líčení a jednotlivých doplňcích.

Výběr květů by měl respektovat roční období. Sezónní květiny zaručují především dlouhou trvanlivost. Nevěstě doporučujeme zahrnout do svatební kytice její oblíbenou květinu, na kterou bude po celý život ráda vzpomínat.

#

Svatební kytice kulatá

Kulatá kytice je jedním z nejžádanějších typů svatebních kytic. Jednotlivé květy jsou skládány těsně na sebe do kulatého tvaru.

Volně vázaná svatební kytice

Jedná se o nejjednodušší vazbu, kdy jsou jednotlivé stonky květin volně svázány stuhou. Stonky skládáme pravidelně, aby se navzájem nekřížily. Jejich konce pečlivě čistíme, aby při manipulaci s květinou nedošlo k poškození svatebních šatů.

Převislé svatební kytice

Převislá kytice ve tvaru anglické kapky je velmi atraktivní tvar kytice, kdy z pohledu nevěsty je kytice kulatá a z pohledu přihlížejících je kytice ve tvaru kapky. Květy mohou být obohaceny o svazky zeleně. Pro doladění detailů se používají dekorativní korálky, perličky, krajka, organza, apod.

Netradiční svatební kytice

Mezi netradiční svatební kytice můžeme zařadit květinové závěsné kabelky, náramky nebo květiny aranžované na podkladu z drátu.

 

 

Chceme pomoct s výzdobou

 

#

Květinové šperky

Chcete něco výjimečného? Z květin lze vyrobit šperk nejen pro nevěstu. Je libo náramek, kabelku, náhrdelník, hřebínek, čelenku nebo jen sponku do vlasů? Vytvoříme Vám šperky na míru.

#

Korsáž pro ženicha

Při svatebním obřadu je ženichův outfit doplněn květinovou ozdobou, tzv. korsáží, kterou mu nevěsta připne do klopy výměnou za svatební kytici. Korsáž připravujeme z hlavního květu nevěstiny svatební kytice společně se stuhou, kterou má nevěsta v úvazku. Nevěsta a ženich spolu souzní i po stránce květinových doplňků.

#

Snubní prsteny

Snubní prsteny mohou při slavnostním obřadu ležet na květinovém polštářku. Kombinace okvětních plátků, drobných květů a živých lístků dotváří něžný symbol vzájemné lásky.

#

Svatebčané

Květinový servis pro svatebčany zahrnuje kytice pro maminky, družičky a svědkyni. Ať již jde o klasické kytice, nebo květinové šperky, vždy jsou koncipovány tak, aby ladily s nevěstou. Všichni svatebčané jsou ozdobeni myrtou s mašličkou nebo zdobným špendlíkem.

Svatební brána

Svatební obřad

Místa, kde si snoubenci říkají své ANO, jsou různá. Jedno však mají společné, jsou vždy něčím výjimečná. Ať již se jedná o honosné zámecké sály, nebo jen malé kapličky, či oblíbený kostelík. Svoji atmosféru mají také svatby pořádané pod širým nebem zasazené do romantické krajiny. Každé místo má své kouzlo. A květiny jej doplňují.

Jednou z variant, jak obohatit Váš svatební obřad, je nazdobená svatební brána. Zapůjčíme jí, nebo můžeme nazdobit tu, která bude připravená v místě obřadu.

#

Svatební hostina

Svatební hostina je nedílnou součástí celého svatebního ceremoniálu. Ani zde se nesmí ponechat nic náhodě a květinová výzdoba zde nesmí chybět. Vždy se musí přihlédnout k celkovému tvaru a rozmístění stolů, který definuje prostor pro výzdobu samotnou. Podle toho se buď aranžují vypichované misky kulaté či se zvolí podlouhlý tvar.

Pro vzdušnější aranžmá se aranžují květy jen volně do vázy, nebo se vypichují do číší, dóziček a jiných dekoračních nádob. Je důležité, aby vše vypadalo přirozeně a jednotně.

#

Svatební dekorace vozidel

Kočár s koňmi a vlastním kočím již dávno není tradičním dopravním prostředkem a vídáme jej spíše v pohádkách. A možná proto je nevěstami stále oblíbený. Na Vaše přání květinami nazdobíme kočár i postroj koní. Ale vraťme se k moderním dopravním prostředkům. Nejčastěji jsou pro tyto účely využívány osobní automobily různých značek. Své kouzlo mají také historická vozidla či autobusy.

Co se týče výzdoby, nejvíce by mělo být nazdobené auto nevěsty a ženicha. Pro připevnění květin na kapotu automobilů používáme systém přísavek, který je nanejvýš šetrný k jejich lakům. Živé květy jsou aranžovány do speciální hmoty, která zajistí nezměněný tvar a životnost květinového aranžmá po celou dobu svatebního dne.

 

 

Neváhejte nás oslovit!

Svatby jsou naší srdeční službou. Napište, a přesvědčete se.

 
* Tyto položky jsou povinné

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.