Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Jeroným, zítra: Igor

 

SVATBA3_295.jpg

DEN PLNÝ KVĚTIN

 

Nastal ten správný čas a Vy jste se rozhodli, že svůj vztah chcete posunout zase o krok dál a svoji lásku plánujete zpečetit svazkem manželským. Každopádně jde o radostnou novinu, která je důvodem k oslavám. Svatba samotná je velkým dnem a významnou událostí nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro ostatní svatebčany. Je to den plný emocí. Dovolte nám tyto emoce podpořit květinami.

Svatební přípravy s sebou nesou mnohá úskalí a celková organizace je velmi náročná. Každá nevěsta chce mít svatbu tu nejhezčí, chce si jednou připadat jako ta princezna v pohádce, ale hlavně chce mít vše do detailu promyšlené a dle svých představ a přání. Neporadíme Vám s výběrem šatů, místa konání, nebo s menu svatební hostiny. Ale co umíme a co nás opravdu baví, jsou květiny. Doladíme Vaší koncepci květinami. Poradíme, jaká kytice se hodí k  Vámi vybraným šatům, jaké květy zvolit pro výzdobu svatební tabule a jak nazdobit dopravní prostředky, ať již jde o luxusní automobil, motorku, historický autobus, nebo kočár s  koňmi.

Se svatební květinovou výzdobou máme zkušenosti a víme, že aby bylo vše dokonalé, vyžaduje to pečlivou přípravu. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Pokud si nevíte s  něčím rady, ozvěte se. Jsme tu právě pro Vás. Žádný dotaz není hloupý nebo snad zbytečný, či nepodstatný.

Preferujeme osobní kontakt, a proto bychom byli rádi, kdybyste se nám ozvali na naše telefonní číslo +420 386 357 920 nebo emailem na info@rozaliekvetiny.cz a navrhli termín nezávazné schůzky v našem květinovém ateliéru ROZÁLIE.

Po společném projednání všech detailů Vám připravíme jednotlivé návrhy a jejich finanční rozpočet. Květiny objednáváme tak, aby byly co nejčerstvější. Na kvalitu klademe největší důraz a můžeme tak garantovat trvanlivost svatební kytice až 48h. V oboru svatební floristiky poskytujeme nevěstám kompletní služby, tak aby se ve svůj svatební den již nemusely o květiny starat. Květiny dodáme den před svatbou, popřípadě v den svatby. Následně nazdobíme auta a ostatní dopravní prostředky. V neposlední řadě vyzdobíme květinami a doplňky místo konání a svatební tabuli.

Největší důraz je kladen na Vaši celkovou spokojenost, nic není pro nás nemožné, a proto se snažíme vytvořit vše dle Vašich představ a přání.

 

Kytice1_610.jpg

Svatební kytice

Tak jako každá nevěsta je jedinečná, tak i každá kytice je originální. Svatební kytice musí nevěstu nejen doplňovat, ale zároveň podtrhnout její osobnost a povahu. A proto se musíme s nevěstou setkat na osobní schůzce, kde se blíže seznámíme a následně společně vybereme vhodné květiny tak, aby byly vyvážené a odpovídaly představám nevěsty. Pro správnou volbu tvaru, barvy a typu svatební kytice je zapotřebí jasná představa o šatech, postavě nevěsty, líčení a jednotlivých doplňcích.

Výběr květů by měl respektovat roční období, protože sezónní květiny zaručují především dlouhou trvanlivost. Nevěstě doporučujeme zahrnout do svatební kytice její oblíbenou květinu, na kterou budete po celý život ráda vzpomínat. Ale protože to, co bylo dříve z pohledu dostupnosti květin téměř nemožné, je dnes samozřejmé, nemusíte se při výběru ničím omezovat.

#

 

 

Kulaté kytice

Kulatá kytice je jedním z nejžádanějších typů svatebních kytic. Jednotlivé květy jsou skládány těsně na sebe do kulatého tvaru.

Volně vázané kytice

Jedná se o nejjednodušší vazbu, kdy jsou jednotlivé stonky květin volně svázány stuhou. Ale i zde je nutné dodržet jistá pravidla. Stonky musejí být skládány pravidelně, aby se navzájem nekřížily, konce musí být pečlivě začištěny, tak aby nedošlo při manipulaci s květinou k poškození svatebních šatů.

Převislé kytice

Převislá kytice ve tvaru anglické kapky je velmi atraktivní tvar kytice, kdy z pohledu nevěsty je kytice kulatá a z pohledu přihlížejících je kytice ve tvaru kapky. Tento typ kytice se většinou váže na pevno, kdy je jeden květ přikládán těsně na druhý. Květy mohou být obohaceny o svazky zeleně. Pro doladění detailů se používají nejrůznější druhy dekorace: korálky, perličky, krajka, organza, vše záleží jen na vkusu a odvaze každé nevěsty.

Netradiční kytice

Mezi netradiční svatební kytice můžeme zařadit květinové závěsné kabelky, náramky nebo květiny aranžované na podkladu z drátu, tzv. crash technika.

Cena svatební kytice

Bohužel cenu za svatební kytici a květinovou výzdobu Vašeho slavnostního dne na našich stránkách hledáte marně. Každá kytice je originál a žádné dvě kytice, které nejsou vázány v jeden okamžik, nejsou zcela totožné. Každá nevěsta klade na svatební kytici jiné nároky. Kytice se liší květinovými doplňky, druhem a odrůdou květů, použitím zdobných materiálů. Naším cílem je nabízet pouze kvalitní květinový servis, kdy dbáme především na spokojenost našich zákazníků. K nevěstám přistupujeme individuálně se snahou splnit ji každé květinové přání, tak aby v den svatby již nemusela na květiny myslet. Nechceme, aby jste porovnávali ceny, ale především kvalitu květin a kvalitu odvedené práce.

#

Květinové šperky

Pro kreativní nevěsty, které chtějí něco výjimečného. Z květin lze vyrobit šperk nejen pro nevěstu. Je libo náramek, kabelku, náhrdelník, hřebínek, čelenku nebo jen sponku do vlasů? V kreativitě se meze nekladou a tak Vám vytvoříme šperky na míru.

#

Korsáž pro ženicha

Při svatebním obřadu je ženichův outfit doplněn květinovou ozdobou, tzv. korsáží, kterou mu nevěsta připne do klopy výměnou za svatební kytici. Korsáž se připravuje z hlavního květu nevěstiny svatební kytice se stuhou, kterou má nevěsta v úvazku. Vše se dělá tak, aby nevěsta a ženich spolu ladily i po stránce květinových doplňků.

#

Snubní prsteny

Svatební prstýnky mohou být při slavnostním obřadu uloženy na květinovém polštářku. Kombinace okvětních plátků, drobných květů a živých lístků dotváří něžný symbol vzájemné lásky.

#

Pro svatebčany

Květinový servis pro svatebčany zahrnuje kytice pro maminky, družičky a svědkyni. Ať již jde o klasické kytice, nebo květinové šperky, vždy jsou koncipovány tak, aby ladily s nevěstou. Všichni svatebčané jsou ozdobeni myrtou s mašličkou nebo zdobným špendlíkem.

Svatební brána

Svatební obřad

Místa, kde si snoubenci říkají své ANO, jsou různá. Jedno však mají společné, jsou vždy něčím výjimečná. Ať již se jedná o honosné zámecké sály, nebo jen malé kapličky, či oblíbený kostelík. Svoji atmosféru mají také svatby pořádané pod širým nebem zasazené do romantické krajiny. Každé místo má své kouzlo. A květiny jej doplňují.

Jednou z variant, jak obohatit Váš svatební obřad, je nazdobený svatební oblouk. Ten Vám můžeme zapůjčit, nebo jen nazdobit ten, který budete mít připravený v místě obřadu (některé hotely, a obřadní síně mají svůj vlastní). Ani zde se meze nekladou. Lze jej nazdobit decentně, kde základem bývá organza propletená v konstrukci oblouku a doplněná květy. Nebo lze celý oblouk vyzdobit pouze zelení a květinami. Vždy záleží jen a jen na Vás a na celkovém pojetí výzdoby.

#

Svatební hostina

Svatební hostina je nedílnou součástí celého svatebního ceremoniálu. Ani zde se nesmí ponechat nic náhodě a květinová výzdoba zde nesmí chybět. Vždy se musí přihlédnout k celkovému tvaru a rozmístění stolů, který definuje prostor pro výzdobu samotnou. Podle toho se buď aranžují vypichované misky kulaté či se zvolí podlouhlý tvar.

Pro vzdušnější aranžmá se aranžují květy jen volně do vázy, nebo se vypichují do číší, dóziček a jiných dekoračních nádob. Je důležité, aby vše vypadalo přirozeně a jednotně. Květinová výzdoba svatební hostiny by měla ladit především s kyticí nevěsty, a proto se snažíme při vytváření těchto aranžmá používat stejné květy.

#

Dopravní prostředky

Kočár s koňmi a vlastním kočím již dávno není tradičním dopravním prostředkem a vídáme jej spíše jen v pohádkách. A možná proto je nevěstami stále oblíbený. Na Vaše přání květinami nazdobíme kočár i postroj koní. Ale vraťme se k moderním dopravním prostředkům. Nejčastěji jsou pro tyto účely využívány osobní automobily různých značek. Své kouzlo mají také historická vozidla či autobusy.

Co se týče výzdoby, nejvíce by mělo být nazdobené auto nevěsty a ženicha. Pro připevnění květin na kapotu automobilů používáme systém přísavek, který je nanejvýš šetrný k laku vozu. Živé květy jsou aranžovány do speciální hmoty, která zajistí nezměněný tvar a životnost květinového aranžmá po celou dobu svatebního dne.