Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Jeroným, zítra: Igor

 

SVATBA1.jpg

UČINÍME VAŠI SVATBU JEDINEČNOU

 

Svatební den je pro většinu z nás jedinečným zážitkem, který zanechá vzpomínky na celý život. Příprava je spojena s vynaložením velkého úsilí při organizaci a plánování, tak aby vše bylo dokonale promyšlené a dotažené do posledního detailu. Květiny k této významné události neodmyslitelně patří. Přenechte starosti se svatební floristikou právě na nás a dovolte nám tak učinit Vaši svatbu nezapomenutelnou.

Svatby pro nás jsou srdcovou záležitostí, a proto věnujeme přípravě svatebních květin a dekorací nadstandartní péči.

Svatby dle Vašeho přání

V oboru svatební floristiky poskytujeme kompletní služby. Uvážeme pro Vás svatební kytice, nazdobíme dopravní prostředky, květinami dozdobíme dort a v neposlední řadě dovezeme a naaranžujeme výzdobu přímo v místě konání.

Největší důraz je kladen na Vaši celkovou spokojenost, nic pro nás není nemožné, a proto se snažíme vytvořit vše dle Vašich představ a přání. Že si nevíte rady? Nemáte žádnou ucelenou představu, jak by mohly květiny a květinová výzdoba Vašeho slavnostního dne vypadat? I v tomto případě máme řešení. Nezávazně přijďte do našeho květinového ateliéru a my pro Vás vybereme ty správné květiny. Rádi Vám ukážeme náš katalog, nebo se můžete inspirovat v některé z mnoha publikací, které máme pro Vás připravené.

VÍCE INFORMACÍ ZDE