Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Jeroným, zítra: Igor

#

KVĚTINY AŽ DO DOMU

 

Napište či zavolejte, kytičku pro své milované objednejte.

Kytici Vám uvážeme, zabalíme a na místo určení doručíme,

Vy už na nic nečekejte, kyticí radost blízkým udělejte.

 

Slaví Vaši blízcí svátek, narozeniny nebo jinou významnou událost?

Uvážeme pro Vás květinu, kterou uděláte zaručeně radost.

Slavíte výročí Vašeho vztahu, a nebo chcete jen čistě z lásky darovat květinu?

Uvážeme Vám kytici, která vše řekne za Vás.

 

Pro své zákazníky doručujeme květiny kamkoliv po Českých Budějovicích a nejbližším okolí zcela ZDARMA. Minimální hodnota kytice je 300,- Kč. Kontaktovat nás můžete telefonicky v rámci provozní doby na čísle +420 722 505 738 nebo na čísle +420 387 982 372, popřípadě pište na e-mail: info@rozaliekvetiny.cz.

Platbu přijímáme v hotovosti osobně na provozovnách, nebo bezhotovostním převodem na účet 263 782 147 / 0300.

 

Uvážeme pro Vás kytici dle Vašeho přání a představ. Nejčastěji kytice vážeme ze sezónních květin, které zaručují dlouhou trvanlivost a v neposlední řadě také příznivou cenu. Připravíme Vám květiny klasické, ale i ty ne zcela obvyklé. Ke klasickým květům můžeme na základě Vašeho přání přidat např. zeleninu, uzenářské výrobky, cukrovinky nebo čokoládu, a tak vytvořit nezapomenutelnou kytici pro Vaše blízké. Přiložit můžeme osobní pozdrav či blahopřání, popřípadě doručíme i  lahvinku kvalitního  vína, belgické pralinky apod. Před odesláním Vám pošleme fotografii kytice a budeme Vás také informovat o jejím převzetí.