Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Svátek slaví: Miluše, zítra: Dominik

 

#

ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ KVĚTINOVÉ SLUŽBY

 

Zajišťujeme kompletní květinové služby zahrnující vazbu květin, svatební floristiku, smuteční vazbu, sezónní aranžmá. Připravíme pro Vás květinovou výzdobu interiérů a exteriérů pro večírky, plesy, firemní a jiné akce. Nabízíme květinový servis pro hotely a restaurace, galerie, kanceláře – navrhneme a dodáme nové rostliny včetně obalů, poskytujeme i pravidelnou údržbu a péči o instalované rostliny. Vytváříme, prodáváme a pronajímáme různé dekorace.

 

#

 

Nabízené služby

  • Prodej řezaných a hrnkových květin
  • Prodej dekorací
  • Svatební floristika
  • Smuteční vazba
  • Výzdoba interiérů a exteriéru
  • Poradenství v oblasti květin a zahrady
  • Pořádání workshopů a kurzů
  • Prodej dárkových poukazů

 

Květinový servis

Zamyslíme-li se nad spojením slov „Květinový servis“, zjistíme, že neexistuje jednoduchá definice. Servis je služba zákazníkovi, která má zajistit jeho absolutní spokojenost. Předmětem této služby jsou kytky a vše s nimi spojené. Potřebujete čerstvé řezané květiny na recepci Vaší firmy, hotelu či na stoly Vaší restaurace? Vytvoříme pro Vás květinové aranžmá a dovezeme přímo na místo, kde jej doladíme tak, aby vše vypadalo přirozeně. Nechcete řezané květiny? Navrhneme a doručíme pokojové rostliny, včetně obalů. Poskytujeme pravidelnou údržbu dodaných, ale stávajících rostlin dle Vašich požadavků.

 

Smuteční vazba a Věnce

Květiny jsou prostředkem k vyjádření nejrůznějších emocí a pocitů, především radosti, lásky, uznání, ale i zklamání a bolesti. Květiny provázejí naše životy od samého počátku, kdy jsou jimi obdarovávány maminky za zrození nového života a koneckonců se květinami loučíme se svými blízkými i při odchodu z tohoto světa. Květinovými dary na rozloučenou nevyjadřujeme pouze soucit s pozůstalými či smutek, ale také ocenění za to, co pro nás daný člověk v životě znamenal.

Máme pochopení pro bolest z odchodu Vašich blízkých, a proto se Vám snažíme ulehčit situaci vhodným výběrem smuteční vazby.

I pohřeb má svůj protokol a květiny jsou jeho součástí. Při osobním jednání Vám pomůžeme vybrat vhodný typ a barvu smuteční kytice či aranžmá. Náš květinový ateliér nabízí smuteční vazbu především z čerstvých řezaných květin. Na Vaše přání uvážeme kytici do ruky nebo na položení, vytvoříme vypichované aranžmá na rakev či katafalk, a připravíme věnce různých velikostí a tvarů. Samozřejmostí je smuteční stuha různých barev s nápisem posledního rozloučení.

Kytice a věnce rovněž doručíme na místo smutečního obřadu.

 

VAZBA NA ROZLOUČENOU